Proje Hizmeti

1.STAND HİZMETİ
Firmalar standlarını iki şekilde planlayabilirler:
a) Standsız Alan: Kendi dekorasyonunu yapacak firmalar içindir. İstenen alan; tebeşirle çizilerek özel dekorasyon için firma dekoratörüne teslim edilir. Her fuar için m² fiyatları değişebilir.
b) Standlı Alan: Firma sahipleri standlarını istedikleri büyüklükte satın alabilirler. Her fuar organizasyonu için sayıları farklı olmak üzere standa dahil olarak verilen masa, sandalye, spot, priz, stand halısı, çöp sepeti ve stand temizliği dışında firmalar ekstra malzemeleri için isteklerini Meridyen Fuarcılık’ın göndermiş olduğu ekstra malzeme listesinden seçerek belirtilen tarihe kadar bildirirler. Bunların fiyatları stand ücretine dahil değildir. Stand Tasarımları, Meridyen Fuarcılık ve katılımcı firmaların ortak çalışmalarının sonucudur. Standlar, firmaların istedikleri gibi çizilip hazırlandıktan sonra, firma yetkililerinin onayları alınır. Son hali verilen stand tasarımları, fuar merkezine gönderilir. Firma alınlık yazısı Türkçe veya İngilizce olabilir, ancak fuar merkezinin bildirmiş olduğu standartları aşmamalıdır.


2.TEŞVİK HİZMETİ
Meridyen Fuarcılık, organize ettiği tüm fuarlarda, fuar başlangıç tarihinden 30 gün önce, katılımcı firmalara devlet desteği ile ilgili hazırlanması gereken evraklar ve diğer detayları bildirir. Fuarın bitiş tarihine müteakip, fuar sonu belgelerini katılımcılarımızın hazırlamış olduğu ve Meridyen Fuarcılık’a ulaştırdıkları dosyalara ekleyerek başvuruları yapar, takip eder ve sonuçlandırır.

3.REKLAM ve TANITIM HİZMETİ
Meridyen Fuarcılık, proje ekibi aracılığıyla katılımcı firmalar veya ilgilenen firmalardan bir talep geldiğinde fuarları organize ettiği ülkelerdeki alternatif reklam araçları hakkında (afişler, billboard, spor alanları reklamları vs.) firmaları bilgilendirir. Bireysel olarak bu tip yurtdışı reklam kampanyaları ile müşterisine ulaşmak isteyen firmalara yardımcı olarak, doğru kontaklar kurulması konusunda hizmet verir.

Back to top